محیط‌بان مجازی شوید

[ad_1]


به گزارش آی سبک، این محیط بان، علت طرح این موضوع را اینگونه عنوان کرد که بسیاری از افراد دوست دارند در این زمینه فعالیت داشته باشند اما به دلیل اینکه حوزه محیط زیست نیازمند تخصص و اطلاعات علمی خاصی است از فعالیت بازمانده بودند، ایده «محیط بان مجازی» با ارائه مطالب و محتوای لازم در جهت نشر در فضای مجازی به کمک این علاقه مندان می‌آید.

بحری گفت: اگر صاحب صفحه اینستاگرام، کانال یا گروه تلگرام، وبلاگ، سایت و.. هستید و دوست دارید با انتشار مطالب محیط زیستی در کنار مطالب عادی خود در آگاهی بخشی عمومی نقش‌آفرین باشید در سایت محیط‌بان مجازی ثبت‌نام کنید.

بحری این روش را برای فرهنگ‌سازی در زمینه محیط زیست مفید ارزیابی کرد و تصریح کرد: با ثبت‌نام در این سایت مطالب زیست محیطی مورد نظر بارگذاری شده است و صاحبان سایت‌ها، کانال‌ها و صفحات اینستاگرام و … پس از ثبت‌نام از این مطالب پیشنهادی استفاده کرده و مطالب مورد استفاده آنان از سوی کارشناسان اداره محیط زیست قم بررسی می‌شود.

بحری با اشاره به اینکه کانال محیط‌بان مجازی هم در کنار سایت مطالب مناسبتی را در اختیار علاقه‌مندان جهت نشر قرار می‌دهد افزود: شرکت‌کنندگان در این طرح موظف هستند تنها از این مطالب استفاده کنند.

این محیط بان با اعلام این خبر که همزمان با برگزاری روز ملی محیط‌بان امسال در شهر مقدس قم از کسانیکه بیشترین تأثیرگذاری را با نشر و درج مطالب زیستی محیطی داشته‌اند تقدیر خواهد شد تصریح کرد: این افراد به عنوان برگزیده در مراسم روز ملی محیط‌بان با حضور ریاست سازمان محیط زیست و دیگر مسئولان تقدیر به عمل خواهد آمد.

وی یادآور شد: شرکت‌کنندگان در این طرح باید صفحات عمومی در اینستاگرام داشته باشند و مطالب محیط زیستی را باید از کانال و یا سایت «محیط‌بان مجازی» کپی و کرده و در صفحات خود به اشتراک بگذارند.


منبع: فارس

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *