دیدار نماینده و شهردار بناب با رئیس سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور / تصویب اساسنامه سازمان آتش نشانی بناب

[ad_1]

نماینده مردم بناب در مجلس شورای اسلامی و شهردار بناب با رئیس سازمان شهرداریها و دهیاری های وزارت کشور دیدار و در خصوص اعتبارات تخصیصی به شهرداری گفتگو کردند.


به گزارش بناب نیوز، در ابتدای این دیدار که با حضور مدیران کل حوزه ریاست سازمان برگزار شد اعزازی نماینده بناب ضمن انتقاد از عدم توجه سازمان به شهرداریها علی الخصوص شهرهای زیر یکصد هزار نفر خواستار توجه ویژه در راستای عمران و آبادانی شهرها با تخصیص اعتبارات لازم و توزیع قیر یارانه ای و تجهیز ماشین آلات عمرانی در جهت بهبود عبور و مرور شهری شدند.

در ادامه شهردار بناب ضمن معرفی بناب و توجه به شاخصه های توسعه و پتاسیل های موجود شهرستان خواستار تخصیص اعتبار از محل بند”و” بودجه کل کشور و حمایت از طرحهای مطالعه شده این شهر از جمله مدیریت پسماند و طرح ترافیکی دوچرخه و تجهیز آتش نشانی این شهر به ماشین آلات و خودرو پیشرو شدند.
داوودی در ادامه از ریاست و مدیران حاضر برای شرکت در جشنواره ملی کباب بناب و بیستمین همایش دوچرخه سواری دعوت بعمل آورد.
سپس ریاست سازمان شهرداریها ضمن تائید مشکلات پیش روی شهرداریها از توزیع ناعادلانه اعتبارات ارزش افزوده با ملاک شاخص جمعیتی انتقاد و خواستار مساعدت نمایندگان مجلس در طرح اصلاحیه ارائه شده این سازمان به مجلس شدند. در ادامه مهندس خندان دل ضمن تائید تصویب اساسنامه سازمان آتش نشانی بناب تخصیص یکدستگاه خودروی آتش نشانی و تخصیص اعتبارات سال گذشته و امسال از محل بند” و” بر تامین اعتبار مدیریت پسماند و اجرای طرح تفکیک زباله از مبدا تاکید و تامین منابع مالی اجرای این طرح را تصویب نمودند.
در حاشیه این دیدارها نماینده و شهردار بناب با مدیر کل حمل و نقل و ترافیک جناب دکتر جعفرپور و همچنین مدیر کل هماهنگی امور مجلس جناب دکتر نکو دیدار و گفتگو کردند.

پورملا اقدم – خبرنگار صدا و سیما

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *