برگزاری همایش حجاب و عفاف/ حفظ بنیان خانواده دغدغه اصلی جامعه

[ad_1]

فرماندار بناب گفت: همایش و اجتماع بزرگ حجاب و عفاف با هدف تحکیم بنیان خانواده ۲۱ تیرماه همزمان با سراسر کشور در بناب برگزار می شود.

به گزارش بناب نیوز، ولی الله فرج اللهی در جلسه کارگروه عفاف و حجاب و حقوق شهروندی این شهرستان اظهار کرد: حفظ اساس خانواده یکی از دغدغه های اصلی در جامعه امروزی به شمار می رود که باید با ارائه برنامه های فرهنگی در قالب ترویج فرهنگ حجاب و عفاف در بین اقشار مختلف جامعه به تحکیم خانواده کمک کرد.

وی سپس با اشاره به معضلات فرهنگی جامعه تصریح کرد: متأسفانه امروز خیلی از خانواده ها برای تهیه لباس بویژه مانتو با مشکل مواجهند و از این رو مسئولان و دست اندرکاران امر باید نظارت و کنترل بیشتری نسبت به تولید و عرضه لباس های زنانه علی الخصوص مانتو داشته باشند و در این ارتباط اداره صنعت، معدن و تجارت موظف است نسبت به نظارت و کنترل دقیق بر مراکز تولید و عرضه پوشاک و مانتو داشته باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان بناب خاطرنشان کرد: با افتخار اعلام می کنیم که در سیستم اداری شهرستان کارمند بی حجاب و بدحجاب نداریم ولی متأسفانه در برخی واحدهای تولیدی و شرکت های خصوصی و صنعتی این مشکل وجود دارد که تلاش می کنیم نسبت به اصلاح آن ها نیز اقدام کنیم.

فرج اللهی همچنین با بیان اینکه پیاده کردن عفاف و حجاب در جامعه صرفاً مربوط به بانوان نیست و شامل آقایان نیز می شود؛ گفت: در شأن کارمند نظام جمهوری اسلامی نیست که با لباس آستین کوتاه در محل اداره حاضر شود.

وی در ادامه سخنان خود از برگزاری همایش بزرگ حجاب و عفاف در ۲۱ تیرماه سال جاری در شهرستان بناب خبر داد و از مسئولان ادارات خواست به همراه تمامی کارکنان خود در این همایش شرکت کنند.

مهر

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *